זנאים

איך לאכול כוס

אז איך לשלוט במלאכה כמו מלך

  1. קח בחשבון איך הבחורה אוהבת את הגירוי בפטמות – מה הקשר בין הכוס לפטמות? מסתבר שבמקרים רבות האופן שבחורה נהנית מגירוי בפטמות, דומה מאוד לאופן שבו היא אוהבת גירוי בנרתיק. ישנן נשים אוהבות גירוי חזק ואינטנסיבי מציצות ונשיכות קטנות, אך עבור אחרות זה יותר מידי. 
  2. נסו מציצות זעירות – לקקו את הנרתיק והשתמשו בתנועות מציצה קטנות. השתמשו בשפתיים והזיזו אותו אחורה וקדימה על פני ציר הדגדגן בעזרת הפה. 
  3. בקשו רשות לפני החדרת האצבעות – בהנחה שאתם מכירים את הבחורה ועשיתם זאת פעמים רבות, אתם בוודאי כבר יודעים מה היא אוהבת. אבל אם זו בחורה שלקחתם פעם ראשונה לבילוי בדירות דיסקרטיות בבת ים ואינכם בטוחים, בקשו רשות להחדרת אצבעות. לא כל אחת אוהבת החדרת אצבעות בעת גירוי הנרתיק. עבור חלק זה מגביר את ההנאה ועבור אחרות זה מפריע. לכן עדיף לשאול. 
  4. שנו תנוחות – נסו תנוחות שונות לצורך האקט. חשוב שיהיה נוח גם לאישה וגם לגבר.  ניתן לעשות זאת כאשר האישה שוכבת על גבה או לגשת מאחור. ואם האישה אוהבת היא יכולה ממש לשבת לכם על הפנים. 
  5. תקשרו עם הבחורה – נשים רבות מרגישות חוסר ביטחון בכל הנוגע להתעסקות של הגבר באיבר המין שלהם. אתם יכולים לחזק ולהעצים את האישה באמצעות התקשורת שלכם איתה. תוך כדי אתם יכולים לספר לה כמה שזה מרגיש טעים ומריח טוב. זה יסייע לאישה להירגע ויקדם את האורגזמה. 
  6. היו קשובים לגוף האישה – הצורה שבה אתם אוהבים לאכול את הכוס היא לא בהכרח הצורה שהאישה נהנית ממנה. חשוב שתחקרו ותהיו קשובים לגף האישה. השתמשו בלשון ובשפתיים בצורות שונות והקשיבו לקולות העונג אותם משמיעה האישה. ישנן נשים שיגידו לכם בצורה ברורה מה עושה להן טוב ויבקשו עוד, אחרות עשויות להתבייש. שימו לב כיצד היא מגיבה לכל סוג גירוי. 
  7. קחו את הזמן – אחת הטעויות של גברים היא שהם תוקפים מהר מידי וניגשים ישר למטרה. לפעמים צריך לעשות זאת לאט ולבנות את הציפייה. קחו את הזמן בעוד אתם מתקדמים לעבר המטרה. שחקו מסביב, גרו את השפתיים החיצוניות ולאט לאט תעשו את דרככם פנימה.