זנאים

הכירו את עולם הפטישים

בוודאי ראיתם באתרי האינטרנט וחנויות הסקס כל מיני סוגי ציוד בקטגוריית הפטיש ו BDSM. זה אולי משך את תשומת לבכם, אך לא ממש ידעתם כיצד לגשת לעניינים הללו. בהחלט כדאי לנסות דברים חדשים, אבל תמיד יש את המבוכה של המתחילים. אז לכן הפעם החלטנו לעזור לכם ולעשות קצת סדר בדברים. אז בואו נכיר את אביזרי הפטיש השונים.

כיסוי עיניים

בחרנו להתחיל בכיסויי העיניים מכיוון שהם הדבר הפשוט ביותר. למעשה אינכם חייבים לקנות אותם, אתם יכולים אפילו לאלתר. אבל בחנויות הסקס תוכלו למצוא עיצובים מדליקים המוסיפים לאווירה. כיסויי העיניים יכולים ללוות כל אביזר אחר, ותמיד לתת תחושה מיוחדת. כאשר מכסים לבת הזוג את העיניים או לכם, ניתן להתעמק יותר בתחושות הגוף. זה גם נותן תחושה של שליטה. 

ספאנקינג

אין כמו ספאנקינג טוב בשביל ההנאה והריגוש. בטוח הפלקתם פעם לאישה על הישבן, אבל יש כאלו שאוהבות להפוך את זה לחלק משמעותי מהבילוי. לא תדעו עד שתנסו. ישנן נשים שמתחילות לגנוח מספאנקינג טוב שמשאיר את הישבן מגורה ואדום. אבל צריך ללמוד איך לעשות זאת, לכל בחורה דרושה עוצמה אחרת. יש בחורות שמסתפקות בכף ידכם הגברית, אבל יש גם בחורות שרוצות אביזרי הצלפה. ישנם סוגים שונים, כל אחד יוצר תחושה אחרת וגירוי אחר על הישבן. ישנם קטנים וממוקדים, ישנם גדולים ומפוזרים. תוכלו גם לנסות טכניקות הצלפה שונות. אין כמה מראה ישבן אדמדם אבל חשוב שהאישה תהיה בעניין.

אמצעי ריסון 

על מנת לשלוט תצטרכו אביזרי ריסון, ואפשר להיות הרבה יותר יצירתיים מזוג אזיקים על הידיים. כיום ישנו מבחר של אביזרי ריסון בעזרתם תוכלו לרסן את האישה וגם לפתוח אותה בתנוחות מסוימות. ואם אתם ממש בעניין, אולי תוכלו ללמוד את אומנות הקשירה בחבלים. כך תוכלו לשלוט על התנועה של האישה, לשים אותה בתנוחה ולהעניש אותה כאשר היא ילדה רעה. 

משחקי פטמותגם הפטמות הם מקום שצריך גירוי. גם נשים וגם גברים יכולים ליהנות מזה. ישנם מצבטים שונים שאפשר לשים על הפטמות ולהגביר את ההנאה. חשוב רק שתנסו ותראו מה מתאים לכם, חלקם עשויים להיות כואבים מאוד. 

אם אתם עושים זאת עם נערות ליווי בירושלים, חשוב לתאם ציפיות מראש ולוודא שהן בעניין הזה.