זנאים

טיפים לבחורה המוצצת

אם החבר שלך ארגן לך ערב רומנטי בדירות דיסקרטיות ברמת גן, זוהי הזדמנות נהדרת לעבוד על הזוגיות שלכם. יחסי מין הם כמובן חלק בלתי נפרד מהיחסים הזוגיים. אך עלינו לנצל כל הזדמנות על מנת לחקור את המיניות של בני זוגנו. 

כמובן שאנו יודעות שבני זוגנו אוהבים מציצות, ותהיי בטוחה שהם מצפים לקבל הלילה מציצה טובה. אך האמת שמכיוון שאין לנו את אותו הכלי, לפעמים אנו לא יודעות לעשות זאת נכון. וגם אם בן הזוג הקודם היה מרוצה עד השמיים, כדאי להבין שהגברים הם שונים ולא בטוח שהטכניקה שלנו היא זו המתאימה לבן הזוג. 

עלינו לעשות חקירה על מנת לגלות מהי הטכניקה הנכונה. זה אומר גם להתנסות ולראות כיצד בן הזוג מגיב, אך גם לתקשר איתו לגבי הנושא. מכיוון שכל גבר מגיב אחרת, עלינו לשים דגש על השאלות הבאות:

  1. האם הגבר אוהב גירוי של העטרה או החלק שמתחתיה?
  2. האם הגבר אוהב חיכוך הוא שימוש בחומר סיכה?
  3. האם הגבר אוהב מגע באשכים?

הדרך הכי טובה לגלות זאת היא פשוט לחקור את הגוף. חשוב שגם לך המוצצת וגם לגבר המקבל יהיה נוח. ניתן לבצע את המציצה בצורות שונות וחשוב לחפש את התנוחה הנוחה לשניכם. היי מודעת לכך שגברים רבים אוהבים לקבל מציצה בעמידה. אם ירדת על ברכייך, חשוב שתשתמשי בריפוד נוח על מנת שלא תרגישי לא בנוח. כמו כן אולי כדאי להשתמש בהגבהה על מנת שלא יכאב הצוואר. 

במהלך המציצה עלייך להיות קשובה לגוף הגבר. וגם כאן חשוב להזכיר כי כל גבר מביע את ההנאה שלו בצורה אחרת. ישנם גברים הגונחים, ישנם גברים הנושמים בכבדות וישנם כאלו המתרכזים בשקט את צריכה ללמוד לקרוא את הגבר. 

כולנו יודעות שמציצה טובה תביא בסופו של דבר להשפרצה גדולה. וכאן נשאלת השאלה הם עלייך לבלוע או לפחות לתת לגבר לגמור לך בפה. ישנן נשים הנרתעות מטעם נוזל הזרע, אחרות מקבלות אותו בהתלהבות. אינני יודעת להיכן את משתייכת, אך אני יכולה להבטיח לך כי מדובר בטעם נרכש. לאט לאט מתרגלים ובסוף אוהבים. ואם תביני את רמת הסיפור של גבר כאשר בת זוגתו בולעת, בוודאי תרצי להעניק לבן זוגך את החוויה הנפלאה הזו.