זנאים

למה נשים רוצות שלישיה עם שני גברים

גברים רבים חולמים על שלישיה במיטה. וכאשר הגבר אומר שלישייה הוא מדמיין את עצמו מפנק שתי בחורות. יש גברים השומרים את הפנטזיה הזו לעצמם, ויש את אלו השמים את הדברים על השולחן ומדברים על כך עם בת הזוג. וכאשר זה קורה הם עשויים להיות מופתעים ולגלות שבת הזוג ממש בעניין.

אבל אז האישה זורקת פצצה לאוויר. בעוד הגבר דמיין את שניהם מבלים עם נערות ליווי בחיפה, האישה דווקא רוצה עוד גבר. אז למה הנשים רוצות שלישיה עם שני גברים?

חדירה כפולה

ללא ספק אחד הדברים האטרקטיביים ביותר עבור האישה הוא האפשרות לחדירה כפולה. כאשר האישה מזדיינת עם גבר אחד לפעמים היא מקבלת בכוס ולפעמים בתחת. אם רק בשלישייה עם שני גברים היא יכולה לחוות את החוויה האולטימטיבית של חדירה כפולה. כלומר האישה זוכה לגירוי גם בתחת וגם בכוס בו זמנית, ואין ספק שזוהי חוויה חדשה ושונה. ובכלל השילוב של שני גברים מאפשר לאישה מגוון של סיטואציות בהן היא מקבלת עונג כפול בו זמנית באברים שונים של הגוף.

ישנן נשים הדורשות ביצועים חזקים על מנת להגיע לאורגזמה. ולמרות האגו שלכם, לא תמיד גבר אחד מסוגל לזיין את האישה כפי שהיא רוצה. לפעמים הוא גומר מהר מידי, כאשר היא רק התחילה ליהנות. שני גברים יכולים לעשות את העבודה יותר טוב. גם אם אחד גמר, השני יכול להמשיך עוד קצת. ומי יודע, אולי בזמן שהשני מזיין, הראשון יתאושש ויהיה מוכן כבר לסיבוב השני.

אך החדירה והגירוי הפיזי הם רק חלק מהעניין. שלישייה עם שני גברים מאפשרת לאישה להרגיש במרכז העניינים, דבר העונה על צורך פסיכולוגי. בשלישייה עם בעלה ועוד אישה, לא רק שלא תהיה במרכז העניינים, היא גם עלולה להרגיש בעדיפות שנייה; דבר שיפגע לה מאוד בחוויה.

ומדוע הגברים נרתעים משלישייה עם עוד גבר, זה כבר סיפור בפני עצמו. בדרך כלל זהו חשש שיחוו גירוי מגבר ואז יכנסו לסרטים. אבל כפי שתמיד אומרים, פחד הוא מה שעומד בינינו לבין האושר.