זנאים

לשפר את הסקס

זה רק טבעי שברגעים מסוימים בחיים תרגישו פחות חשק מיני, בעיקר כאשר אתם במערכת יחסים. אמנם זה טבעי, אך אין זה אומר שצריך להשלים עם הדבר. ישנן דרכים להחזיר את התשוקה. להלן כמה דרכים לעשות זאת.

  1. שנו את המיקום – לזוגות ישנה נטייה להינעל על חדר המיטות. אין שום דבר רע בחדר המיטות, אבל זה ממש לא מעניין כל לילה לעשות את אותו הדבר. צריך מידי פעם לשנות את המיקום של הסקס. אתם יכולים לפעמים לבלות בדירות דיסקרטיות בהרצליה, או פשוט לנסות רהיטים וחדרים שונים בבית. סקס על הספה, סקס על השטח, על השיש במטבח…
  2. נסו תנוחות חדשות – יש אינספור תנוחות שניתן לעשות. אם תחזרו תמיד על אותן התנוחות זה לא מפתיע שתאבדו עניין. תנוחות חדשות מוסיפות עניין וגם מאפשרות צורות גירוי חדשות. אם חסרים לכם רעיונות, לא חסרים סרטי פורנו אשר יספקו לכם השראה לתנוחות מין מעניינות.
  3. רכשו צעצועי מין – גם צעצועי מין יכולים להחזיר את הגירוי, לשפר את האורגזמות ולאפשר לכם להתנסות בדברים חדשים. זהו לא רק הריגוש המושג בזכות הצעצוע, אלא גם עצם הריגוש שבהכנסת הצעצוע לזירה. הקפידו רק על צעצועים איכותיים ולא דברים זולים ולא נעימים. כיום ישנו מבחר גדול בחנויות המין. 
  4. נסו מין אנאלי – אם יחסי המין הפכו למשעממים חשוב להכיר צורות גירוי חדשות. מין אנאלי מעניק צורה חדשה של גירוי, גם עבור הגבר וגם עבור האישה. אם אין לכם ניסיון בזה, התחילו בעדינות. צריך ללמוד איך לשחרר את השרירים ולהירגע. וכאשר לומדים זאת ניתן לזיין חזק בתחת וליהנות ממין אנאלי. תוכלו להתחיל מרימינג עדין על מנת להתרגל לרעיון של גירוי אנאלי ובסוף לעבור לחדירה. אל תשכחו להשתמש בחומר סיכה איכותי שיאפשר לזין להחליק פנימה בקלות. 
  5. חקרו את עולם הפנטזיות – פנטזיות אינן צריכות להישאר דבר בראשו של אחד, על בני הזוג לחלוק אותן ולהגשים איתם. אתם יכולים לשחק משחקים שונים ואף להוסיף אביזרים לפנטזיה. זה יאפשר לכם לשנות את האווירה, להוסיף ריגוש ולעשות דברים חדשים. פנטזיות יכולות להיות שונות ומגוונות וכל זוג יכול למצוא את הכיוון שלו.