זנאים

מה צריך לדעת על רימינג

רימינג, מין אוראלי הנעשה בתחת, הוא אחד הדברים המענגים ביותר בסקס. כאשר אתה מבלה עם בת הזוג בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה, זוהי בהחלט אחת הפעילויות שתרצו לנסות. 

לא רק שזו פעילות מהנה בפני עצמה, זוהי יכולה להיות פעילות מומלצת בטרם החדירה הוא על מנת להרגיל את בת הזוג לרעיון של מין אנאלי. 

לצורך רימינג מהנה, חשוב כמובן לשמור על היגיינה של האזור. לכן מקלחת עם הרבה מים וסבון, ולא רק מבחוץ אלא גם בפנים. 

איך ניגשים לעניין

אתה יכול להתחיל את הערב עם עיסוי עדין, כתפיים, גב והכיוון למטה. לאט לאט להגיע לישבן. נשיקות עדינות, ליטופים ובסוף קצת ליקוקים עם הלשון. אל תשכח להיעזר גם בידיים. לפעמים ליטופים עדינים על הישבן ולפעמים לפשק אותו בחוזקה. וכמובן יש את הבחורות שאוהבות הפלקות חזקות. 

אם אינכם אוהבים את הטעם הטבעי, ניתן להשתמש בחומר סיכה ריחני וטעים. אך תמיד יש את אלו שמעדיפים את טעם הגוף הטבעי. 

ניתן להתחיל בנשיקות עדינות ואחר כך לעבור לליקוקים. תוכלו לנסות טכניקות שונות כמו ליקוקים מלמטה למעלה וליקוקים בתנועות סיבוביות. אך כמובן שכאשר העניינים מתחממים תוכלו להחדיר גם א הלשון ואפילו את האצבעות. אך יש לעשות זאת בעדינות ולהיות זהירים מציפורניים חדות. 

ניתן לעשות רימינג בתנוחות שונות. האישה יכולה לשבת לך על הפה; ניתן לעשות זאת בדוגי סטייל וניתן גם להרים לה הרגליים ולכופף אותם לכיוון הכתפיים. פשוט מצאו את התנוחה המתאימה לשניכם. 

מרימיניג לחדירה

לא כל הנשים פתוחות לנושא של מין אנאלי. רימינג יכול להיות נקודת התחלה מעולה. אין זה אומר שמייד לאחר הרימינג תעברו לחדירה. העניין הוא שרימינג יאפשר לאישה לגלות את הגירוי הנפלא שבאזור זה. וכך היא תיפתח לנושא. לאחר גם פעמים שתעניק לה רימינג טוב, הסקרנות שלה תתעורר ותוכל להעלות את הניסיון של חדירה. נשים רבות מתכווצות כאשר מתעסקים להן בחור התחת. אך כאשר האישה תתרגל לסוג זה של גירוי הדבר יהפוך ליותר קל והיא עשויה לבקש זאת. 

וכמו תמיד לא לשכוח את האווירה שמסביב. קצת נרות ומוזיקה טובה.